website statistics

بوش

بوش

تاریخچه لوازم خانگی بوش

در 15 نوامبر 1886 رابرت بوش کارگاه مکانیک و مهندسی برق خود را در اشتوتگارت آلمان تاسیس کرد ،مکانی که پایه ای برای یک تامین کننده جهانی پیشرو در فناوری و صنعت شد

در سال 1912 لوازم خانگی بوش اولین کارخانه خود را در آمریکا تاسیس کرد

در سال 1933 لوازم خانگی بوش اولین یخچال خود را به بازار عرضه کرد

درسال 1942 رابرت بوش دار فانی را وداع گفت

در سال 1952 لوازم خانگی بوش اولین غذا ساز و مخلوط کن خود را ارائه کرد که در آن زمان برای خانم های خانه دار با مشغله بالا اختراع فوق العاده ای بود                                                               
 

در سال 1956 لوازم خانگی بوش اولین فریزرش را ساخت                                                            

در سال 1958 لوازم خانگی بوش اولین ماشین لباسشویی را ارائه کرد    

در سال 1964 لوازم خانگی بوش اولین ماشین ظرفشویی بوش به بازار عرضه شد                                                           

در سال 1967 لوازم خانگی بوش و زیمنس به هم ملحق شدند و تشکیل GmBh را دادند که امروزه سومین تولید کننده جهانی تجهیزات خانه است

در سال 1997 لوازم خانگی بوش شروع به ساخت و تولید در آمریکا کرد

در سال 2011 لوازم خانگی بوش سالگرد 125مین سال تاسیس خود را جشن گرفت
در سال 2011 لوازم خانگی بوش برای 11 همین بار جایزه بهترین ماشین ظرفشویی را از آن خود کرد

ما بیشترین تلاش را می کنیم، تا شما کمترین انرژی را مصرف کنید

تکنولوژی سبز نقشه راه و یا دستورالعمل لوازم خانگی بوش برای دست یابی به مصرف پایین انرژی و حفظ منابع طبیعی می باشد. این دستورالعمل دربرگیرنده روش های نوین تولید محصولات سازگار با محیط زیست و تحقیق در مورد تکنولوژی های مورد نیاز برای ساخت محصولات جدید و کم مصرف است.

این علامت نشان دهنده تمرکز این برند بر روی صرفه جویی در مصرف آب و برق در عین حال، داشتن عملکردی عالی بر پایه تکنولوژی های پیشرو لوازم خانگی بوش می باشد و مانند تمام محصولات تولیدی لوازم خانگی بوش با هدف کاهش تاثیر بر محیط زیست ساخته شده اند.

به عنوان یکی از پیشگامان صنعت جهان، ما خود را در مقابل جامعه و نسلهای آینده مسئول می دانیم. ما با محیط اطراف خود کاملا هماهنگ هستیم به امید اینکه بتوانیم ارزشهایی چون اعتماد و دوستی را همیشه حفظ کرده و عرضه کننده سلامت و حافظ منابع طبیعی باشیم . در همین راستا جایزه sustainability  در سال 2008 در کشور آلمان به این شرکت اهدا گردید.

لوازم خانگی بوش همیشه مسئولیت خود را در قبال بشر و منابع طبیعی جدی می گیرد. این امر باعث خلق احساس مسئولیت و انگیزه مضاعف برای گسترش لوازم خانگی کم مصرف گشته است. تکنولوژی سبز راهنمای بهبود زندگی امروز و آینده است. محصولات ما با احترام و حساسیت کامل و حفظ منابع پیرامونمان طراحی شده و هر روز کم مصرف تر از دیروز عرضه می شوند.

ما توسعه دهنده تکنولوژی های ابتکاری برای تولید کم مصرف ترین و اقتصادی ترین لوازم  دنیا هستیم. به عنوان مثال ظرفشویی های active water  به طور همزمان مصرف آب و برق را در مقایسه قبلی کاهش داده اند. در مدل های خشک کن نیز ما میزان مصرف را نسبت به مدل های قبلی 55 درصد کاهش داده ایم. یخچال و فریزرهای بوش نیز با داشتن 2/5 ستاره در میان مدلهای هم سطح خود در زمره کم مصرف ترین محصولات موجود در بازار می باشند. بهتر است بدانید بیش از 40 درصد تحقیقات جدید بر روی دستگاه ها بر مبنی مصرف انرژی می باشد.

شاید اشاره به این نکته که لوازم خانگی بوش در 2 سال متمادی موفق به دریافت نشان ENERGY STAR گردیده کافی باشد، اما لوازم خانگی بوش همیشه در فکر به دست آوردن رکوردهای برتر در مصرف انرژی است. از چندین سال گذشته تاکنون میزان مصرف در دستگاه های مختلف حدود 147 درصد کاهش داشته است.

ما تنها برندی هستیم که نشان ENERGY STAR را در تمام لوازم خانگی بوش ظرفشویی ها، یخچال و فریزرها و لباسشویی های خود به یدک می کشیم و آنچه حتمی است این است که در آینده نیز همچنان به دنبال کسب استانداردها و نشان های بیشتر خواهیم بود.

لوازم خانگی بوش جزو5برندبرتردردنیامی باشد.

لوازم خانگی بوش درایران درطی سال های اخیرجزپرطرفدارترین لوازم خانگی می باشد.