website statistics

بازار لوازم خانگی خارجی، در انتظار کاهش قیمت

بازار لوازم خانگی خارجی، در انتظار کاهش قیمت
سهیلا روزبان، شهروند| اسفندماه که فرا می‌رسد کم‌کم می‌توان حال و هوای نوروز را از کوچه و پس‌کوچه‌های شهر حس کرد. هرچه به روزهای پایانی دوازدهمین ماه‌ سال نزدیک می‌شویم، بوی عید بیشتر استشمام می‌شود. اگر این روزهای زمستانی گذرت به سه‌راه امین‌حضور و خیابان امیرکبیر تهران بیفتد، برق اجناس خارجی و ایرانی توجهت را جلب می‌کند. از یخچال سایدبای‌ساید و ماشین لباسشویی گرفته تا اجاق‌گاز و ماشین ظرفشویی، همه و همه از هر برندی در بورس لوازم خانگی امین‌حضور موجود است. درحالی ‌که بازار بسیاری از کالاها در شب عید داغ می‌شود و به دلیل افزایش تقاضا گاها با رشد قیمتی روبه‌رو می‌شویم، اما در بازار لوازم خانگی خبر چندانی از رونق شب عید نیست.
 ادرین فیدار پارسیان مجری خدمات پس از فروش لوازم خانگی ، تعمیرات لوازم خانگی در تعمیرگاه لوازم خانگی و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ، ارائه دهنده خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی، تعمیرات ماشین ظرفشویی، تعمیرات ساید بای ساید، نصب و تعمیرات پکیج ، نصب و تعمیرات اسپلیت کولرگازی
هرچه به بعدازظهر نزدیک می‌شویم، تعداد مشتریان در بازار بیشتر می‌شود و از سکوت حاکم بر خیابان کاسته می‌شود اما به جز چند خرید آن هم با چانه‌زنی روز کاری تمام می‌شود و حساب و کتاب فروشندگان به امید فردایی پررونق بسته می‌شود، اما روزهای بعد نیز همین روال است. خیابان امین‌حضور که روزگاری در روزهای پایانی ‌سال جای سوزن انداختن درآن نبود، حالا با رکود دست‌وپنجه نرم می‌کند. گویی بازار لوازم خانگی حتی با تزریق کمک‌های مالی دولت نیز سرپا نشده و در کرختی فرو رفته است. این را از طرح‌های ویژه و جشنواره‌های فروشی که آگهی‌شان روی شیشه مغازه‌ها نصب شده، به خوبی می‌توان فهمید.

مرجع خبر:تی نیوز
تاریخ انتشار خبر: